Broneeri

Sisesta eesnimi*
Sisesta e-posti aadress*
Sisesta perekonnanimi*
Sisesta telefoni number*
Saabumise kuupäev*
Sisesta riik*
Inimeste arv*
Lahkumise kuupäev*
Vali tuba/toad*
Lisa soovi korral kommentaar
Kinnitust soovin saada
Please leave empty:

Võta ühendust

Sisesta eesnimi*
Sisesta e-posti aadress*
Sisesta perekonnanimi*
Sisesta telefoni number*
Lisa täpsustav kommentaar
Please leave empty:

Otepää lumeinfo 19.01

Tehvandi Spordikeskuses on 2,5 km kunstlumest suusarada sõitmiseks nii klassika- kui vabatehnikas.
Rada kulgeb staadionilt üle laskesuusastaadioni, kaitseseina tagant Kunimäele, sealt otse Tordikarbini, Hobuseraua tõus ja ülevalt kaarega tagasi suusastaadionile. Rada on valgustatud kella 21:00 -ni. 
20 jaanuar on Tehvandi Spordikeskuses rajatiste kasutamisel piirangud  seoses  Eesti noorte meistrivõistlustega murdmaasuusatamises: 2,5 km kunstlumering on suletud kuni kella 13:00-ni.
Täpsem info nii lumeolude kui piirangute kohta on nende kodulehel www.tehvandi.ee.

Kogupere talvepark Otepää Winterplace avab täna kell 12.00 lisaks uisuväljakule ka tuubirajad, kelgumäe, väikelaste iglukarusselli ja iglukino ning nüüd on plaan olla avatud kuni kevadeni välja!Laupäeval on park avatud  12-20 ja pühapäeval 12-18.

Oma kelguga saab minna kelgutama ka Tehvandil asuvale Neljakasemäele.

Kääriku spordikeskuses on avatud valgustatud uisuväljak ning 6 km looduslikust lumest suusarada Kääriku-Sihva kergliiklusteel.

Igapäevaselt avatud Kuutsemäe mäesuusakeskus ootab mäesuusahuvilisi Lilleoru ja Kuutse nõlvadele täna 11-20, laupäeval 10-20 ja pühapäeval 10-18. 
Väikese Munamäe mäesuusakeskus töötab argipäeviti 12-20 täna on Munakal ka öömägi ehk suusatada saab seal kuni kella 23ni! Laupäeval on keskus avatud 10-20 ja pühapäeval 10-18.

Talispordivarustust saab laenutada Otepääl asuvatest Fan-Spordi suusalaenutusest, VeeTee suusalaenustusestReedeVilla suusalaenutusest ja Suusabaasist,
Pühajärve Spa & Puhkekeskuses ja Kääriku hotellis ning mäesuusavarustust ka otse mäesuusakeskustes.

JK Moto Kelgukeskus Kuutsemäel on avatud alates nädalavahetusest, laupäeval kella 10st-20ni ning pühapäeval, kella 10-18-ni. Nädalasiseselt vajalik ettebroneerimine tel. 51914957

Kõlari Safarikeskus teeb ettetellimisel lumetaksosõite ja mootorkelgusafareid.

Loodusturism OÜ korraldab Pühajärvel ja Otepää ümbruses loodusmatkasid, firmaüritusi jm talvetegevusi tõukekelkudel, matkauiskudel ja matkasuuskadel. Tegevused käivituvad hommikusel, päevasel ja pealampidega õhtusel ajal.
Laupeäval ja pühapäeval lanutatakse Mõisalahes kohapeal varustust ka omal käel seiklejatele.

Lisainfo  Loodusturism.ee kodulehel.

 

Tule Margusele!

Tule Margusele alati, kui tunned, et vajad uut energiat. Olgu teemaks spordi- või lastelaager või mõnus nädalavahetus pere või töökaaslaste seltsis – Marguse paisjärve kaldal ootavad sind kõik Lõuna Eesti aktiivpuhkuse võimalused. Meie juurest leiad paindlikud hinnad ja sõbraliku teeninduse.

 

Loe edasi

Peolauad Marguse Spordibaasist

Marguse spordibaasi eelised

Ujumine

Telkimine

100+ voodikohta

Catering

Saunad

Wifi

Vaata kõiki eeliseid

 

 

 

Asume Otepää kesklinnast 15 min. jalutuskäigu kaugusel, 5 min. jalutuskäigu kaugusel Tehvandi staadionist, 800 meetrit Väikesest Munamäest.

 

Ideaalne koht, kus korraldada firmaüritusi (talve- ja suvepäevad, kevad- ja sügispäevad), kliendiüritusi, seminare ja koolitusi, pidulikke sündmusi (pulmad, juubelid, laste sünnipäevad). Korraldame ka spordi- ja lastelaagreid.

 

Vaata Google Mapsis

meie sõbrad ja koostööpartnerid!

Marguse Spordibaas
Nüpli küla, Otepää vald
Valgamaa 67408
Estonia

Tegevjuht
Kristiina Männa
kristiina@marguse.ee
Tel. +372 5294499

Administraator
Info ja broneerimine
info@marguse.ee
Tel. + 372 51993377

 

Broneeri